Gıda Güvenliği yönetimini işletmenizde kurmak, hem şirket profilinizi hemde müşteri ile tedarikçilerin size bakış açılarını değiştireceği şüphesizdir. Bunların yanı sıra sistem size aynı zamanda girdiden çıktıya kadar olan tüm prosesler için veri analizini yapmanızı kolaylaştırır. Bu sayede her aşama için kendinizi kontrol altında tutma, riskleri belirleme ve fırsata çevirme yöntemlerini sağlar. iso 22000 belgesi eğitimi alarak sizde işletmenizde kurmanız gereken temel prosedürleri ve buna bağlı olan formları oluşturmak konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi bir kuruluşta prosesin başlangıcından bitişine kadar olan tüm aşamaları kontrol altında tutmanızı sağlar. Bu yönetim sistemi sayesinde gıda üretimine yönelik kritik kontrol noktalarını ve bunların tüm iç ve dış etkenlerini belirleyebilir, işletmenize etki eden riskleri tanımlayıp bunları fırsata çevirebilirsiniz. Süreçlerinize bağlı olarak hedefler oluşturabilir ve oluşturduğunuz hedeflerin analizlerini belirli periyotlarla kontrol altında tutarak ne aşamada olduğunuzu görebilirsiniz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında verdiğimiz eğitimler bu sayfada bulunmaktadır. Ayrıca HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) yani Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları eğitimleri, GMP (Good Manufacturing Practice) yani İyi Üretim Uygulamaları eğitimleri, BRC (British Retail Consortium) yani İngiliz Perakendeciler Konsorsiyumu Standardı eğitimleri, IFS (International Food Standard) yani Uluslararası Gıda Standardı eğitimleri gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak eğitimlere yine bu sayfada ulaşabilirsiniz.

 

ISO 22000 Belgesi Eğitimi Hakkında Verdiğimiz Eğitimler

iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
haccp temel eğitimi
iso 22000 belgesiiso 22000 Dokümantasyon Eğitimi
iso 22000 Bilgilendirme Eğitimi
iso 22000 Farkındalık Eğitimi
iso 22000 Risk ve Fırsat Analizi Eğitimi
iso 22000:2018 Revizyon Eğitimi
iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Yararları Eğitimi
iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Süreç & Proses Etkileşimi Eğitimi
iso 22000 İç Tetkik Eğitimi
iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Tetkikçi Eğitimi
iso 22000 Prensipleri ve Standart Açılımı Eğitimleri
Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları belirlenmesi Eğitimi
BRC - GMP - IFS Temel Eğitimleri

Yukarıdaki başlıklar başta olmak üzere bir çok konuda iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimleri için uzman Ekibimiz ile irtibata geçebilir ve eğitim ihtiyacınızı bize iletebilirsiniz. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda, ülkemizde bulunan bir çok işletme gibi sizinde ayrıcalığınız olması için bu yönetim sistemini anlamalı ve sisteme geçişlerini sağlamalısınız. Eğitim ihtiyacınız ne olursa olsun yardıma ve desteğe hazırız,  bizi aramanız yeterli.

ISO 22000 Gıda Güvenliği ve HACCP Temel Eğitimi

ISO 22000 belgesi temel eğitimi Nedir? HACCP eğitimi nedir?

ISO 22000 Belgesi Doküman Eğitimi

ISO 22000 belgesi doküman eğitimi nasıl olmalıdır?

ISO 22000:2018 Revizyon Eğitimi

ISO 22000:2018 revizyon eğitimi nedir? İçeriği nelerdir?

İç Tetkik Eğitimi

İç tetkik eğitimi nasıl verilir? Hangi standarda göre anlatılır?