Günümüzde hemen hemen herkes bir web sitesi olmasını istiyor. Kimileri Şahsi olarak bir web sitesi oluşturup hobi anlamında güzel vakit geçirmeyi planlamakta, kimileri ise tamamen yaptığı işe göre sektörsel anlamda hizmetini tanıtmaktadır. Toem Kalite Danışmanlık olarak web sitesi tasarım hizmetleri için sizlere her anlamda destek olmaya hazırız.

web tasarımıÖzellikle kurumsal düzeyde bir web sitesi olması şirketin müşterilerine görünen ön yüzü olarak benimsenmiştir. Çünkü güzel görünen bir web sitesi aynı zamanda o iş ile ilgili olan müşterilerin siteyi terk etmesinin önüne geçer ve daha çok vakit geçirmesini sağlar. İstenilen bilgilerin rahat bir şekilde web sitesinde bulunması ve siteye giren kişinin yorulmadan kolaylıkla istediği bilgilere ulaşabiliyor olması, o sitenin bilinirliğini arttırmasına fayda sağlayacaktır.

Bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Bu web sitesinin işletmenize fayda sağlaması ve kalitesini göstermesi amacıyla oluşturulmasını istediğinizi belirttiniz. Çünkü biliyorsunuz ki web sitesi ne kadar güzel görünür ve sade olursa, bir o kadar müşterinin aklında kalır ve işletmenize olan kurumsal bakışın yükselmesini sağlar. Bu sayede istemiş ve hedeflemiş olduğunuz müşteri kitlenizin artması hususunda size fayda sağlar.

 

Web Sitesi Nasıl olmalı?

İşletmeniz için yapacağınız bir web sitesi reklam çalışmalarıyla desteklenerek arama motorları açısından önlere yükseltilebilir. Fakat web sitesini oluştururken hazır kaynakları kullanmadan yeni bir kodlama düzeni ile site oluşturursanız ve bu web sitesi seo optimizasyonuna uyumlu olursa, ayırdığınız reklam bütçesi o kadar düşecektir.

Web sitesi tasarım hizmetleri alındığında, sitenin inşası yapılırken Toem Kalite Danışmanlık olarak sizlerden kuruluşunuz hakkında detaylı bilgiyi aldıktan sonra ne istediğinizi tam olarak belirlemek için çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar sonrasında hem fikir olduğumuz konular üzerinde teyitleşerek site inşası çalışmalarına başlatmaktayız. İstemiş olduğunuz web sitesi için bir kaç farklı kombinasyon oluşturarak karar verdiğimiz görsel üzerine sitenin kurulumu aşamasına geçerek inşa işlemine devam etmekteyiz. Tüm bu süreçler devam ederken misyon ve vizyonumuz gereği iso 9001 Kalite sistemi standardı yürürlüğünde sürdürülmekte olup müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalmaktayız.

Belirlenmiş olan kriterlere esasen içeriklerini oluşturduğumuz web sitesi yapım aşamasında;
  • Arama motorları dikkate alınarak yapay zeka düzeyi bu sisteme göre oluşturulmaktadır.
  • SEO optimizasyonu yapılması için kullanıcı dostu bir yapıda işlemler sürdürülmektedir.
  • Reklam çalışmaları (AdWords) uyumluluğu için özgün içerikler girilerek sağlam bir temel inşası yapılmaktadır.
  • Sektörünüz ne olursa olsun, faaliyet gösterdiğiniz alana yönelik bir tasarım oluşturulmaktadır. Bu sayede ilgili müşteri potansiyeli kazanılması kolaylaştırılır.
  • Sosyal medya kombinasyonu için gerekli düzenlemeler yapılır.
  • Mobil uygunluğu sağlanarak telefonda sitenize ulaşım sağlayan kişiler için göze hitabı kolaylaştırılır.

 

Web Sitesinin Mobil Uygunluğu Neden Önemlidir?

2016 yılı sonunda yapılan araştırmaya göre Türkiye de cep telefonuna sahip olan kişilerin %56’sı akıllı cep telefonuna sahiptir. Hat aboneliklerine bakıldığı zaman ise Türkiye de yaşayan insanların %90 kadarı mobil internet erişimi sağlamaktadır. Yani sayısal olarak bu değer 70 milyon kişinin üzerinde olduğu görülmektedir. Bu şekilde baktığımız zaman akıllı telefon kullanan kişi oranı %56 olduğuna göre bu rakam hiçte az sayılmaz. Birde bu değerlere ekleyeceğimiz ufak bir detay ise şu olabilir. Türkiye de %56’lık dilimin içerisinde bulunan kişilerin ortalama 4 saat 15 dakika civarında günlük olarak internette vakit geçirdiği görülmektedir. Yani kısacası günümüz şartlarında cep telefonundan internet erişimi oldukça yükselmiş bulunmaktadır. İşte bu sebeple biz web sitenizi tasarlarken bu detaya oldukça dikkat ediyoruz.

Web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, işletmenizin internet ağı içerisinde yer almasını istiyorsanız, Yaptığınız işe dair hizmetleriniz veya ürünlerinizin tanıtılması ve müşteriler için bilgilendirilmesini istiyorsanız, Yeni potansiyel müşteriler edinmek istiyorsanız, Toem Kalite Danışmanlık olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

web sitesi tasarım hizmetleri