Toem Kalite olarak; Gelişmeyi ve geliştirmeyi her zaman kendimize ilke olarak edinmekteyiz. Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme Hizmetlerimizin yanına ek olarak bambaşka bir sektör olan Gıda Analizleri ve İSG Ölçüm Analizleri Hizmetlerini eklemiş bulunmaktayız. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması için farklı alanlarda hizmet kollarını bünyemize ekleyerek, Toem Grup çatısı altında yeni şirketler  dahil etmeyi ve yeni çözüm ortakları katmaya devam ediyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendirmekteyiz. Hizmet ve proje bütünlüğü ile hem kaynakların hem de zamanın verimli ve etkin kullanımını sağlayarak her alanda yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Firmamızda Gıda Analizleri ve İş Hijyeni Ölçüm Analizleri konularında gelecek olan talepleri hızlıca değerlendirip en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır.

Gıda Maddeleri doğal olarak çok sayıda mikroorganizma içermektedir. Bu sayı belli bir sınırı aştığında ise gıdalar tüketilemez duruma gelmektedir. Bu da sağlık açısından risk oluşturmaktadır. Gıda Analizlerinin yapılmasını Kimyasal Analiz, Fiziksel Analiz ve Mikrobiyolojik analiz olarak 3 başlık altında inceleyebiliriz.

ISG ortam ölçümleri; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanuna göre işveren, iş sağlığı ve güvenliği yönünden çalışma ortamına ve çalışanların bu ortamda maruz kaldığı risklerin belirlenmesine yönelik gerekli kontrol, ölçüm, inceleme ve araştırmaların yapılmasını sağlamalıdır.