Günümüzde oldukça hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak, devamlılığını sağlamak oldukça zor bir durum haline geldi. İşletmelerde bulunan IT altyapısı, sürekli ve verimli bir şekilde çalışması için takibi bırakmamak güncelliğini sağlamak gerekmektedir. Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi aslında bize bazı avantajlar getirmektedir. Ağ ve Network Kurulum Hizmetleri alarak Firma içinde olmadığınız durumlarda bile (evde, cafede, restorantta, başka firmada vb.) istediğiniz her yerden şirket içi ağınıza bağlanabilir ve gerekli bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Hatta daha fazlası olarak şirket ağınıza entegre olan klima, elektrik, kamera sistemleri vb. gibi tüm donanımlara erişme imkanınız mümkündür. Fakat bu kadar eşsiz bir teknolojinin bir server (sunucu) tarafından desteklenmesi ve network altyapınızın hiç aksaklık oluşturmadan sağlanması gerekmektedir.

Toem Kalite Danışmanlık olarak Ağ altyapınızı oluştururken gelişen teknolojiye ayak uydurarak, oluşabilecek hataları göz önüne alıp risk değerlendirmelerinizi yaparak sistem kurulumu yapıyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun sizin ihtiyaçlarınıza göre Sunucu çözümleri üreterek network yapınızı oluşturuyor ve entegre edilen sistem ile yüksek verimlilik sağlayan bir yapı inşa ediyoruz.

Ağ ve Network Kurulum Hizmetleri ile altyapı oluşumu ve sistem kurulumu esnasında gereken tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarınızın teminini kendini kanıtlamış, marka bilinirliği ve değerleri yüksek çözüm ortaklarımızla sağlıyoruz. Sisteminizi entegre bir hale getirdikten sonra ekibimiz tarafından donanım veya yazılım ürünlerinin nasıl kullanılacağına dair eğitimler vererek sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Ağ altyapısı ve network kurulumu destek hizmetlerimiz
 • İşletmenizin Ağ altyapısının projelendirmesi,
 • Sunucu belirlenmesi ve sunucu kurulumları,
 • Gerekli yazılım ve donanım ekipmanlarının temini,
 • Tüm kurulumların tamamlanması sonrasında gerekli ağ altyapısının ayarlanması (kullanıcı oluşturma, yönetici oluşturma, yazıcı ve dosya paylaşımları) kurulum esnasındaki kablo vb. ekipmanların gizlenmesi, elektrik altyapısının ayarlanması,
 • Eğer gerekli görülerek temini yapıldıysa kabinetlerin montajı ve switch ile sunucunun kabinete takılması,
 • Son düzenlemelerin yapılması,
 • Kullanıma dair eğitimler.

Ayrıca Toem Kalite Danışmanlık olarak yaptığımız işin arkasında olduğumu söylemek isteriz. Network tabanlı sistem entegreniz yapıldıktan sonra sizleri bu ağ altyapısı ile baş başa bırakmayıp istekleriniz doğrultusunda aylık veya yıllık sözleşmeler yaparak sürekli verimlilik ve güncellik esasını baz almaktayız.

 

Firmada var olan veya bizim oluşturduğumuz network sisteminin sorun giderme ve bakım hizmetleri
 • Network altyapısında oluşan hatalar, aksaklık ve bozulmaların tespiti,
 • Kırılan, bozulan kablo kanallarının, ağ bağlantılarının ve elektrik altyapısının yenilenmesi,
 • Bağlantı ve ağ sorunlarının çözümü,
 • Yazılımsal ve donanımsal sunucu sorunlarının çözülmesi,
 • Ağ ve İnternet sorunlarının giderilmesi,

 

Server kurulumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

ağ/network altyapısı