Server kurulum hizmetleri, şirketinizin tüm bilgilerini ve altyapı gereksinimlerini karşılamak için oluşturulan bir altyapı olarak tanımlanabilir. Server olarak bildiğimiz ve Türkçe adıyla “sunucu” olarak isimlendirdiğimiz bu ana bilgisayarlar diğer tüm bilgisayarların temelini oluşturur. Her işletmenin Server sahibi olması gerekmekte diye bir kaide yoktur tabiki. Fakat Server kullanmak sizin; yedekleme, veri ulaşımı, bilgilerin bulunduğu nokta, uzaktan bağlantı gibi bir çok verinizin tek bir yerde olmasını sağlar. Size zaman kazandırır. Herhangi bir sebepten dolayı verilerinizin kaybolma riskini ortadan kaldırır. Sunucu olan işletmede anlık yedeklemeler, günlük ve aylık yedeklemeler olarak veri ve dosya yedeklemeleri yapılmaktadır. Bu sayede bütün bilgilerim gitti korkusu yaşamazsınız.

 

Server Kurulum Hizmetleri

Sunucu satın alan işletme aynı zamanda uzaktan erişim özelliği satın almışsa, verilere her yerden ulaşabilme imkanına sahip olur. Server hem İnternet dünyasındaki tüm altyapının baş kahramanlarıdır. Hem de şirketinizin vazgeçilmez demirbaşlarıdır.

Firma içi Server satın alımı yaparken karşınıza birden fazla fiyat çıkmaktadır. Tüm şirketler için yaptığı iş, kullanıcı sayısı, yükleyeceği bilgi, ağ altyapısı, birimlere verilen yetkilendirme vb. gibi bir çok sebep kapsam altına alınarak değişik fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece bir sunucu alarak ortak kullanım alanı belirlemek çok cûzi fiyatlara yapılabiliyorken, ortak kullanımdan ziyade programların uzaktan bağlanması, tüm network yapısının serverda donatılması, kullanıcı bazlı erişim olanakları, yedekleme sıklıkları gibi isteklere göre fiyatlar artabilmektedir.

İşletmeniz için en iyi Server kurulumunu yapmak istemektesiniz. Sizinle irtibata geçelim tüm ihtiyaçlarınızı öğrenelim. Firmanızda bir keşif planı yaparak bu doğrultuda size en uygun Server modelini ve iç özelliklerini belirleyelim. Alacağınız Server için belirlenen özelliklerden sonra network donanımınıza bakalım. Yapılmasını istediğiniz bir değişiklik var ise detaylandıralım ve size çözüm sunalım. Kısacası düşünceleriniz için Danışman olalım.

Unutmayın ki; kalite tesadüf değil başarının eseriniz. Biz kaliteyi hedef seçenler için buradayız.

 

Ağ altyapısı ve Network kurulumları hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

 

server kurulumu